Farke shitet shtepi private 120 m2 dhe sip. totale 2300 m2, shtepia e mobiluar me te gjtiha pajisjet bashkohore, me bahce, pemtari te ndryshme ne prodhim,me ullinj qe bejn se paku 1 kuintal vaj ne vit dhe shtepia e rrethuar me avlli. Rruga e asfaltuar deri ne vend. Toka dhe shtepia me hipoteke. Cmimi 85 Euo m2

view the listing

110.000 Euro Villa Apartment for Sale in Saranda Key Features: Penthouse fully furnished Luxury apartment, 5th floor, With hipoteka and complete certification of ownership. This penthouse is located on the 5th street, Fantastic sea views. The apartment is 121m2 Veranda upstairs also is 121m2. That’s all yours as well as you go to the veranda with internal stairs. Total you have a penthouse with 242m2 which is fantastic. The apartment has 2 bedrooms and 1 bathroom.

view the listing

ALBANIACAPITAL SHOQERI E CILA KOPERON NE NDERTIM,OBJEKTESH BANIMI SHERBIMI SHUMEKATESH PRODHIM BETONITE IMPORT EKSPORT TE MATERIALEVE TE NDRYSHME TE NEVOJSHME PER PLOTESIMIN E KERKESAVE TE KONSUMATORIT

view the listing

———ANTALYA ———-

view the listing

OKAZION: Mbrapa TEG, 300m prane autostrades TR-EL, shitet toke me sip. 8500m2, dokumeta te rregullta, certifikate pronesie.

Hotel on sale 2

view the listing

Staf femrash

Kerkohen kamariere banakiere pastruese Bar restorant Pronarja femer Siguria e garantuar paga e kenaqshme Kontaktoni agjensine

view the listing

Shitet biznesi i nje restoranti

Restorant i kompletuar aktivitet i garantuar Klientele e rregullt

view the listing

MYSLYM SHYRI

MYSLYM SHYRI Apartament (penthouse)140m2 sip banimi +70m2 verande perreth tij.Ndodhet ne katin e nente(i fundit) i cili eshte i ndare nga katet e tjere nepermjet nje dere te vecante qe komandohet vetem nga familja qe banon ne...

view the listing
Page 1 of 1012345...10...Last »